Magdalena Kościelnik

Sesja Pro-FitAbsolwentka AWF w Warszawie oraz podyplomowych Studiów Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego na SGGW.

Instruktor Rekreacji ruchowej o specjalności fitness,  Menadżer Fitness i Wellness Polskiego Związku Fitness i Wellness. Uczestniczka wielu kursów doszkalających: Absolwentka Open Mind Therapy School, TrenerTherapy Fitness, Instruktor Kinezyprofilaktyki, Instruktor Kinezygerontoprofilaktyki, Instruktor Reebok University Pilates, Balance Pilates i Final Cuts, międzynarodowy instruktor Nordic Walking,  instruktor Advanced Body i Fitness dla dzieci.  Wciąż podnosi swoje kwalifikacje przez udział w licznych szkoleniach, warsztatach, konwencjach, targach i spotkaniach branżowych.  Ulubione formy to zajęcia wzmacniające, formy prozdrowotne, Pilates oraz trening funkcjonalny.

W naszym Studio prowadzi Pilates&Stretch oraz BS.

„Staram się dbać o to, aby moje zajęcia były urozmaicone, zwracam szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, tak aby trening przyniósł jak największe korzyści moim klientkom. Studio Fitness Pro-Fit, które prowadzę, to spełnienie moich marzeń o miejscu, w którym można ćwiczyć w sposób świadomy, profesjonalny z korzyścią przede wszystkim dla zdrowia i dobrego samopoczucia,.”


Renata Grochowska
 Sesja Pro-Fit

Magister pedagogiki specjalnej o kierunku resocjalizacja i wspomaganie rodziny.
Instruktor Fitness – nowoczesne formy gimnastyki.

Uczestniczka wielu warsztatów i konwencji m.in. Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku. Swoją wiedzę i doświadczenie pogłębia również na szkoleniach. Ukończyła m.in. szkolenia  z Aqua Aeorobiku, Pilates na macie I i II, Trener Kręgosłupa (IFAA), Body Balance (LesMills) oraz Wzamcnianie I (IFAA). Ulubione zajęcia to formy wzmacniające (TBC, ABT) oraz Zdrowy Kręgosłup i Stretching.

W naszym Studio prowadzi BS oraz Step&Shape.

”Staram się wprowadzać na zajęciach atmosferę rodzinną oraz  pozytywnie  zarażać ludzi do fitnessu kierując się słowami: Wszelkie działanie twórcze zaczyna się od ruchu. Najważniejsi są dla mnie zadowoleni klienci, ich zdrowie i samopoczucie.”


Magdalena Wierzbowicz
  Sesja Pro-Fit
Instruktor fitness, instruktor tańca, instruktor gimnastyki sportowej oraz trener koszykówki.

Uczetniczka licznych warsztatów i szkoleń organizowanych przez Reebok University oraz IFAA. Instruktor Zumby. Dąży do doskonałości i stawia na ciągłą pracę nad swoimi umiejętnościami. Ulubione formy to zajęcia taneczne (Zumba, Dance Aerobik, Latino, Fat Burning) oraz formy wzmacniające (TBC, ABT) i wellness (piłki, pilates).

W naszym Studio prowadzi zajęcia Total Fit.

„Niespożyte pokłady energii ułatwiają mi przeprowadzenie zajęć bardzo intensywnych, ale i nieskazitelnych pod względem technicznym. Swoim zapałem motywuję grupę do wysiłku. Taniec i sport to moja pasja i sposób na dobre samopoczucie. Uważam, że największą nagrodą jest zadowolenie i uśmiech na twarzach uczestników zajęć.”


Paula Lisowska

Sesja Pro-Fit
Absolwentka Fizjoterapii Wyższej Szkoły Rehabilitacji oraz Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Nowoczesne formy gimnastyki,   licencjonowany instruktor gimnastyki korekcyjnej i kompensacyjnej wad postawy. Cały czas rozwija się,  uczestniczy  w licznych szkoleniach, warsztatach oraz sympozjach dla fizjoterapeutów. Przez lata pracy ukierunkowała  się na zajęcia wzmacniające, funkcjonalne  oraz prozdrowotne.

Paula prowadzi w Wyższej Szkole Rehabilitacji kursy na instruktora gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz zajęcia z metodyki nauczania ruchu na Studiach Podyplomowych w WSR.

W naszym Studio prowadzi Pilates&Stretch, BS, Fat Burning, Zdrowy Kręgosłup, zajęcia Therapy oraz Senior Fit.

„Staram się aby moje zajęcia były różnorodne i ciekawe. Chciałabym aby moi klienci czerpali jak najwięcej radości z uczestnictwa. Bardzo ważna jest dla mnie technika i staranność przy wykonywaniu ćwiczeń. Mimo iż w Studio Profit prowadzę zajęcia grupowe, każdą z uczestniczek postrzegam indywidualnie i jeśli istnieje taka konieczność, staram się modyfikować trening dla jej potrzeb aby przyniósł jak największe korzyści a przede wszystkim nie zaszkodził”


Małgorzata Albin
Sesja Pro-Fit

Absolwentka Akademii Wychowania  Fizycznego w Warszawie.

Od wielu lat związana ze sportem. 12 lat trenowała piłkę ręczną  oraz 15 lat taniec.

Instruktor Rekreacji Ruchowej z specjalnością Nowoczesne Formy Gimnastyki, APF Instruktor w Inka Szymański Fitness School, Zumba Instruktor, Kettlebells Instruktor, Trener Personalny, uczestniczka wielu szkoleń fitness w Polsce i za granicą. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje, udzielaja się medialnie w różnych programach propagujących zdrowy i aktywny tryb życia. Miłośniczka treningu funkcjonalnego i Crossfitu.  Jako instruktor zimą szkoli na nartach, a latem na windsurfingu.

Wulkan energii którą zaraża na swoich zajęciach.

W naszym Studio prowadzi zajęcia  Fat Burning, Płaski Brzuch, Body Shape oraz Zumbę .

„Uwielbiam ludzi i pracę z nimi. Zawsze  staram się dotrzeć do każdej osoby na moich zajęciach. Dążę do tego aby osoby ćwiczące czuły się podczas zajęć jak w grupie przyjaciół. Największą satysfakcją dla mnie jest zawsze fakt, że klienci wychodzą z zajęć wykończeni ale uśmiechnięci i wracają by być jeszcze mocniejsi, zdrowsi, szczęśliwsi :) Czekam na każdego kto potrzebuje zastrzyku dobrej, zdrowej energii.  :)”

Katarzyna Krzymień
Sesja Pro-Fit

Absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Instruktor rekreacji ruchowej specjalność Fitness, Trener personalny (Profi Fitness School), Instruktor Pilates (Reebok Unversity), Instruktor systemów podwieszanych – TRX, Trener funkcjonalny, FMS Ekspert, Anatomie Und Fitness by Swiss Training, Instruktorka gimnastyki i tańca dla dzieci, prowadzi warsztaty i szkolenia z treningu funkcjonalnego, TRX, przygotowania motorycznego.

W swojej pracy trenera skupia się na treningu funkcjonalnym jako metodzie usprawniającej i traktującej ciało całościowo.

W naszym Studio prowadzi Pilates&Stretch.

”Mam niesamowite szczęście, że pracuję w zawodzie w którym się spełniam. W swojej pracy staram się przekazać, że ruch to sposób na życie. Radość i postępy podopiecznych to moja ogromna satysfakcja”.


Marta Kalińska

Sesja Pro-FitAbsolwentka  wychowania fizycznego, a obecnie studentka  fizjoterapii.

Instruktor fitness,  pracuje  także jako trener personalny. Uczestniczka wielu prestiżowych szkoleń m.in. Mind Body Integration Body Mind ¾ Step, ¾ Dance, IFAA Instruktor kat. B i A, Instruktor Pilates, Less Mills Body Balance, Body Pump, Sh”Bam oraz warsztatów i konwencji. Wciąż rozwija swój warsztat pracy. Ulubione formy to trening prozdrowotny, funkcjonalny i wzmacniający. Na zajęciach  bardzo skupia się na technice i poprawności wykonywanych ćwiczeń.

W naszym Studio prowadzi zajęcia Step&Shape oraz treningi personalne.

„Uwielbiam swoją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną !! Ludzie, z którymi mam okazję ćwiczyć są niesamowitym ładunkiem energetycznym, a ciągłe nowości w świecie fitness sprawiają, że chce mi się wciąż uczyć. Każda lekcja może wyglądać inaczej i  to sprawia, że ta praca się nie nudzi. No i to jest właśnie piękne !!”


[togle title=”Renata Szewczyk”]

Certyfikowany nauczyciel jogi i medytacji dla dorosłych i dla dzieci (International Yoga Alliance Certificate  z międzynarodowym doświadczeniem. Uczę po polsku i po angielsku.

Zaczęłam uczyć jogi zaraz po ukończeniu szkolenia w listopadzie 2014 roku, w tej samej szkole, w której uczyłam (Samma Karuna Awakening and Healing School, Koh Phangan, Tajlandia). Od tego czasu podróżowałam po Europie, Indiach i Azji Południowo-Wschodniej i uczyłam jogi prywatnie, w szkołach jogi, a także w ramach yoga retreats (wakacji z jogą). Miałam również okazję prowadzić kurs asan, medytacji i anatomii jogi dla przyszłych nauczycieli jogi w trakcie kursu nauczycielskiego w Marina Yoga & Reiki (Krabi, Ao Nang, Tajlandia). Dzięki współpracy z Thai Child Development Foundation w Tajalndii odkryłam potencjał edukacyjny jogi dla dzieci, zakochałam się w jej luźnym charakterrze i zaczęłam jej uczyć.

Joga której uczę, jest tą samą, którą praktykuję. Przygodę z jogą zacząłem od Jogi Iyengaraw 2010 roku z Centrum Hatha-Jogi Michała Szczepanika w Łodzi i Joga Centrum Adama Bielewicza w Warszawie.

Następnie, w 2014 roku podróżując po Azji rozszerzyłam praktykę o hatha vinyasa jogę,medytację i sztukę medytacyjną. Rok później spróbowałam i zakochałam się w Jin Jodze tzw. jodze powięziowej.

Wierzę, że w rozwoju osobistym nie chodzi o zdobywanie konkretnych umiejętności, ale o uczenie się siebie, zaufanie sobie i nie poddawanie się. Siła pochodzi z poznania samego siebie i praktyki. Mając to na uwadze, uczę Hatha Vinyasa w umiarkowanym tempie i Hatha w połączeniu z elementami Jogi Iyengara oraz Jin Jogi z powiązanej z technikami medytacyjnymi. Dzięki temu daję moim uczniom miejsce na poznaniu siebie na poziomie fizycznym i emocjonalnym.

Jestem zdecydowanie zwolennikiem odpowiedniego (bezpiecznego i efektywnego) ustawienia ciała w pozycjach jogi(właściwego i dostępnego do ciała a nie do pozycji!), ale zwracam także uwagę na wzorce oddechania, jak i filozoficzny aspek tpraktyki.

Uczę również jogi dla dzieci od lat 3. Jednak moje podejście wykracza poza fizyczny aspekt (wg podejścia Divine Light Yoga). W lekcje jogi dla dzieci wplatam również gry i zabawy, muzykę, ćwiczenia relaksacyjne, opowiadania i bajki, sztuki plasyczne, elementy przyrody, wizualizacje i filozofię. Uczę po polsku i angielsku.

[/toggle]
[/accordion]

Małgorzata Chmiel

Sesja Pro-FitAbsolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Biznesu Vistula na kierunku Turystyka Biznesowa oraz filologii angielskiej.

Miłośniczka aktywności fizycznej pod różną postacią. Dziedziny które ją pasjonują i amatorsko je uprawia to: jogging, pole dance oraz fitness. Największą jej miłością są treningi siłowe z dużym obciążeniem. Interesuje ją dietetyka i zdrowe odżywianie, które wprowadza w codzienne życie. Marzeniem Gosi jest ukończyć maraton oraz wystartować na zawodach fitness sylwetkowym. Bierze czynny udział w imprezach sportowych takich jak: Reebok Women’s Fitness Camp, Trening Cichociemnych, startuje w zawodach Runmageddon.

Gosia jest naszą Recepcjonistką.

„Sport to moja pasja, a każdy trening jest zastrzykiem energii i dobrego samopoczucia na cały dzień”

 

.