100% SATISFACTION
„A więc jako oddana fanka klubu pragnę oznajmić że:

Szukałam odpowiednich słów, żeby nie zabrzmiało zbyt trywialnie, ale nie ma co kombinować, to jest po prostu świetny klub fitness!
Instruktorki to naprawdę równe babki, stwarzają luźną atmosferę podczas zajęć, a jednocześnie z pełnym profesjonalizmem podchodzą do wszystkich ćwiczących.
 Generalnie nie ma się co zastanawiać, trzeba przyjść i spróbować; ja po pierwszych zajęciach wiedziałam, że tam wrócę. I chociaż za każdym razem walczyłam z własnym lenistwem (bo inaczej nie można tego nazwać), wychodząc z zajęć, wiedziałam że było warto. A po kilku miesiącach, gdy kupowałam ubrania o dwa rozmiary mniejsze, byłam pewna, że to był dobry wybór.
I tak, to prawda, bolało… wszystko! Ale z czasem można się od tego wręcz uzależnić!
I takiego zdrowego nałogu życzę wszystkim, którzy zdecydują się spróbować i do nas dołączyć!
Polecam i pozdrawiam! M.K”

***

„Bardzo sobie cenię Studio Pro-Fit. Jestem stałą klientką od początku istnienia klubu. Wcześniej ćwiczyłam w wielu innych klubach, ale tu cenię sobie kameralną atmosferę wśród samych kobiet. Czuję się tu swobodnie, a to jest dla mnie bardzo ważne. Uczęszczam głównie na zajęcia Pilates, po których czuję się bardzo dobrze, moje mięśnie się wzmocniły, a kręgosłup odczuł ulgę:) Na zajęciach jest duże urozmaicenie ćwiczeń, przez to lekcje się nie nudzą. Instruktorki sprawdzają poprawność wykonywania ćwiczeń. W studio Pro-Fit każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Jest tu przyjemnie i bardzo sympatycznie. 
Polecam
Agata K.

***

„Jestem stałą klientką Studia Pro-Fit. Zaczęłam chodzić na zajęcia prawie 3 lata temu i staram się uczestniczyć na zajęciach 3 razy w tygodniu. Cenię sobie przyjacielski klimat panujący w Pro-Ficie, profesjonalną kadrę, która chętnie doradzi, pomoże i przede wszystkim słucha potrzeb klienta. Wszyscy w Pro-Ficie są  bardzo zaangażowani w pracę,  tryskając przy tym pozytywną energią, która przenosi się na klientki. Klub prowadzi różnorodne zajęcia, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ja uwielbiam Pilates, Bs, Total Fit, zawsze wychodzę z zajęć z uśmiechem na twarzy. Serdecznie polecam, przyjdźcie i przekonajcie się same.
Magda” 

***

„Studio Pro-Fit wyróżnia indywidualne i profesjonalne podejście Instruktorek do każdej uczestniczki wraz z sympatyczną atmosferą na  zajęciach. Każde ćwiczenie jest szczegółowo omawiane, a jego wykonanie bardzo przestrzegane przez czujne oko Prowadzących :).
Mimo, że jestem osobą, która z aktywnością fizyczną nie miała nigdy nic wspólnego dzięki Pro-Fit mogę śmiało powiedzieć, że uzależnia, a ewentualna przerwa powoduje prawdziwą tęsknotę.
Po zajęciach każda część ciała błaga o litość, ale uśmiech nie schodzi z twarzy 🙂
Polecam.
Marta R”

***

„W Studiu fitness Pro-Fit trenuję prawie od początku jego otwarcia. Panuje tam bardzo przyjazna atmosfera, a sama idea klubu tylko dla Pań jest strzałem w dziesiątkę. Sprawia to, że przychodząc na zajęcia czuję się  nparwdę swobodnie i naturalnie. Grafik zajęć jest bardzo różnorodny, także można bez problemu znależć coś dla siebie w zależności od upodobań czy nastroju. Instruktorki są kreatywne i maja dobry kontakt z grupą, potrafią zmobilizować i zarażać pozytywną energią. Studio ma bardzo dobre wyposażenie sprzetu fintess. Jest on często wykorzystywany , co wpływa na większą różnorodność zajęć. Dla mnie dodatkowym plusem jest brak zapisów na zajęcia.
Polecam wszystkim Paniom! Najtrudniej jest zacząć, ale później już nie można przestać:)
Dodi”