OBECNIE NIE MAMY W OFERCIE ZAJĘĆ DLA DZIECI!


ZAJĘCIA DLA DZIECI:


Balet
4-5 lat oraz 6-8 lat

Taniec nowoczesny
4-5 lat oraz 6-8 lat

Zajęcia FIT KID

4-5 lat oraz 6-8 lat
(zajęcia ogólnousprawniające dla dzieci, gry i zabawy ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej, a także akrobatycznej, super zabawa, ruch, dawka energii oraz nauka prawidłowych nawyków ruchowych. Zajęcia mają na celu uczenie dzieci aktywnego i zdrowego stylu życia oraz wyrobienie w dzieciach dobrej koordynacji ruchowej.

Ćwiczenia te urozmaicone są zabawą, grami ruchowymi, ekspresją. Całość przygotowuje dzieci do świadomego treningu własnego ciała oraz wyrabia w nich nawyk aktywności ruchowej. Bardzo ważne jest, aby już od najmłodszych lat uczyć dziecko, jak istotny jest ruch w naszym życiu. W dobie telewizji i komputerów, wykształcenie pozytywnych nawyków dbania o sprawność fizyczną jest niesłychanie ważne!)

[/toggle]

INSTRUKTORZY:


KATARZYNA KRZYMIEŃ
absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie gdzie uzyskała dyplom instruktora fitness. Od 9 lat pracuje z dziećmi jako nauczyciel gimnastyki i tańca. Przez 3 lata mieszkała w Monachium, gdzie była kierownikiem sekcji gimnastyki , choreografem i nauczycielem zajęć sportowych w Munich International School. Tańczyła w zespole tańcow ludowych Polonia w Monachium. Jej hobby to narciarstwo, jazda na rowerze, taniec oraz jogging, które uprawia kiedy tylko ma na to czas i mozliwość. Kasia pragnie przekazać uczniom zdrowe nawyki i chęć aktywnego spędzania czasu. Prowadzenie zajęć z dziećmi daje jej wiele satysfakcji, zwłaszcza kiedy widać postępy i uśmiechnięte buzie.

dla_dzieci

GRAFIK ZAJĘĆ

Joga dla dzieci  5-7 lat(Renata Szewczyk)
Joga dla dzieci 8-12 lat(Renata szewczyk)

CENNIK

Fit Kid 4x miesiąc95 zł
Taniec nowoczesny 4 x miesiąc95 zł
Karnet Total Mix – (3 wybrane zajęcia)199 zł
Karnet Mix ( 2 wybrane zajęcia)169 zł
wejście jednorazowe
(opłata za pierwsze wejście tzw. „na próbę” lub gdy w miesiącu wypada np. 5 lekcji)
15 zł