„ Czas wolny spędzony w klubie fitness nie jest bezmyślną konsumpcją, lecz zasłużoną przerwą na wypoczynek, w której nie tylko nabiera się sił do życia, lecz która sama w sobie jest wartością!”

 


O NAS

IMG_8205 (Kopiowanie)Jesteśmy Studiem Fitness skierowanym do Pań, które chcą aktywnie spędzać czas wolny. Mieścimy się w Konstancinie.

Oferujemy różnorodne zajęcia fitness prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorek w miłej, kobiecej atmosferze. Chcemy pomóc Wam zadbać nie tylko o swoją sylwetkę, ale też o zdrowie i dobre samopoczucie. Zależy nam, abyśmy wspólnie tworzyli miejsce, w którym nie tylko razem ćwiczymy, ale też miło spędzamy czas.

Niezwykle ważny jest dla nas zdrowy styl życia, świadomy i prozdrowotny trening. Chcemy pokazać Wam jak efektywnie i z korzyścią dla zdrowia czerpać to, co najlepsze z aktywności fizycznej. Ruch jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka!

U nas możecie wziąć udział w zajęciach takich jak: Pilates, Zdrowy Kręgosłup, Therapy, Body shape, Fat Burning, Zumba i wiele innych.

Specjalnie dla Was oprócz stałych zajęć fitness, regularnie przygotowujemy spotkania ze specjalistami, wspólne imprezy, maratony, dni otwarte, dni tematyczne.

Nasze Studio posiada Certyfikat Prozdrowotnego Klubu Fitness, wciąż urozmaicamy naszą ofertę i podnosimy nasze kwalifikacje przez udział w licznych szkoleniach. Otrzymaliśmy Perłę Przedsiębiorczości w plebiscycie Perły Mazowsza dla najlepszej firmy w gminie Konstancin-Jeziorna.

Nasze hasło brzmi „Prozdrowotny klub fitness z pasją”. Po pierwsze dlatego, że prozdrowotność to kierunek w którym zmierzamy. Po drugie zaś, nasz klub powstał z pasji do fitnessu, a wszystkie nasze instruktorki kochają swoja pracę, potrafią tą miłością zarazić i dlatego osiagają z klientami imponujące rezultaty.

Chcemy, abyście z nami świadomie wpływały na swoje zdrowie oraz swój wygląd i dobrze się przy tym bawiły. Nasza oferta jest odpowiednia dla Pań w każdym wieku, każda z nas znajdzie tu coś dla siebie

Przyjdź do nas i sama się o tym przekonaj!

Zapraszamy serdecznie! Czekamy na Ciebie!


O WŁAŚCICIELCE

Sesja Pro-Fit

Nazywam się Magdalena Kościelnik. Jestem założycielką i jedną z instruktorek Studia Fitness Pro-Fit.

Prowadzenie klubu jest połączeniem mojej pasji z wykształceniem. Ukończyłam AWF w Warszawie ze specjalizacją Instruktora Rekreacji Ruchowej-Fitness, następnie Podyplomowe Studia Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego. Uzyskałam też tytuł Menadżera Fitness i Wellness Polskiego Związku Fitness i Wellness. Jestem instruktorem Nordic Walking (Gymstick Nordic Walking Gym Instruktor Licence), trenerem Therapy Fitness, instruktorem kinezygerontoprofilaktyki i kinezyprofilaktyki.

Wiem jak bardzo zmienia się świat fitness i jak ważny jest rozwój zarówno właściciela klubu fitness jak i samego instruktora dlatego wciąż podnoszę swoje kwalifikacje, biorę udział w szkoleniach, konwencjach, warsztatach, targach branżowych.

Moja przygoda z fitnessem sięga czasów, kiedy miałam 15 lat. Wtedy właśnie zaczęłam ćwiczyć a fitness stał się moją pasją i sposobem na życie. Już wtedy wiedziałam, że chcę z nim związać swoją przyszłość i zdawać na AWF. Jeszcze w trakcie studiów pracowałam jako instruktorka w wielu klubach. Dzięki temu nabrałam doświadczenia jako instruktor i zobaczyłam jak wygląda praca w klubie fitness na wielu płaszczyznach. Zobaczyłam też, jaką radość mogę dawać innym kobietom. Własne studio fitness stało się moim marzeniem. Małymi krokami- raz do przodu, raz do tyłu- zaczęłam je spełniać.

Chciałam stworzyć miejsce kameralne, z miłą, kobiecą atmosferą, gdzie każda klientka poczuje się dobrze. Takie, w którym każda będzie traktowana indywidualnie i z uwagą, na jaką zasługuje. Zależy mi na tym, aby nasze Studio było miejscem, gdzie wspólnie i w aktywny sposób spędzamy czas wolny – nie tylko ćwicząc, ale również spotykając się na naszych imprezach, warsztatach, maratonach.

Mam to ogromne szczęście, że moja praca jest również moją pasją. Oprócz swojej pracy uwielbiam podróże bliskie i dalekie. Jestem też żoną i mamą 4-letniego Tomka.

Mam jeszcze mnóstwo marzeń związanych ze Studiem. Nic jednak nie zdradzę, bo mam nadzieję, że wspólnie doczekamy się ich spełnienia:)


Zapraszam do Studia Pro-Fit